Sports FAQ
Home / Europe Football

HNL 05/06 Thread

davor_suker2010-05-10 16:01:35 +0000 #1
For the upcoming season...discuss teams, confirmed transfers etc here...
PrAvI HrVaT2010-05-10 16:09:21 +0000 #2
I tink yoiu wanted this stuck so il do that for you
stoyo13372010-05-10 16:10:08 +0000 #3
Pula 1856 odsad se zove Pula - Staro Češko

Pulski nogometni prvoligaš na Izbornoj sjednici Skupštine dobio je novoga sponzora i ime, te predsjednika.

Sada već bivša Pula 1856 odsad će se zvati Pula - Staro Češko, jer je Daruvarska pivovara postala glavni sponzor kluba.

Nakon Giannija Rossade, koji je uspješno obavljao direktorsku funkciju, u njegovu će fotelju zasjesti Orsat Zovko, vlasnik marketinške agencije Orlando media.

"Iako je velik posao učinjen već samim ostankom u najelitnijem hrvatskom nogometnom društvu, želim da se dogodine krene u još veći pothvat, ali za sad to neću i obećati." - poručio je novi predsjednik.

Jedan od najvećih problema kluba ostaje pitanje infrastrukture. Pula nema primjeren stadion, srećom je HNS ipak dao licenciju za igranje na stadionu na Verudi, a dogradnja i rekonstrukcija stadiona Aldo Drosina možda je uz novog sponzora napokon ostvariva.
Mr Kif2010-05-10 16:10:05 +0000 #4
When does your league start? I'm coming to visit in july / august and would love to see a game in Croatia. I've got a season ticket to west brom and go to all our home and some of our away games but would really really like to see a match whilst i'm over in your country. I don't care if its not your top league or naything, jsut the chance to see a live match would be really cool.
stoyo13372010-05-10 16:30:17 +0000 #5
Raspored HNL-a u sezoni 2005/06.

1. kolo, 23.07.2005. - subota 18.00

1. HAJDUK – OSIJEK

20.7.

2. ZAGREB – SLAVEN BELUPO

3. KAMEN INGRAD – VARTEKS

4. MEĐIMURJE – INTER-ZAPREŠIĆ

5. PULA STARO ČEŠKO – RIJEKA

6. CIBALIA – DINAMO

2. kolo, 30.07.2005. - subota 18.00

1. OSIJEK – DINAMO

2. RIJEKA – CIBALIA

3. INTER-ZAPR. – PULA ST.ČEŠKO

4. VARTEKS – MEĐIMURJE

5. SLAVEN BELUPO – KAMEN ING.

6. HAJDUK – ZAGREB

3. kolo, 06.08.2005. - subota 17.30

1. ZAGREB – OSIJEK

2. KAMEN INGRAD – HAJDUK

3. MEĐIMURJE – SLAVEN BELUPO

4. PULA ST.ČEŠKO – VARTEKS

5. CIBALIA – INTER-ZAPREŠIĆ

6. DINAMO – RIJEKA

4. kolo, 13.08.2005. - subota 17.30

1. OSIJEK – RIJEKA

2. INTER-ZAPREŠIĆ – DINAMO

3. VARTEKS – CIBALIA

4. SL. BELUPO – PULA ST.ČEŠKO

5. HAJDUK – MEĐIMURJE

6. ZAGREB – KAMEN INGRAD

5. kolo, 20.08.2005. - subota 17.00

1. KAMEN INGRAD – OSIJEK

2. MEĐIMURJE – ZAGREB

3. PULA ST.ČEŠKO – HAJDUK

4. CIBALIA – SLAVEN BELUPO

5. DINAMO – VARTEKS

6. RIJEKA – INTER-ZAPREŠIĆ

6. kolo, 27.08.2005. - subota 17.00

1. OSIJEK – INTER-ZAPREŠIĆ

2. VARTEKS – RIJEKA

3. SLAVEN BELUPO – DINAMO

4. HAJDUK – CIBALIA

5. ZAGREB – PULA STARO ČEŠKO

6. KAMEN INGRAD – MEĐIMURJE

7. kolo, 10.09.2005. - subota 16.30

1. MEĐIMURJE – OSIJEK

2. PULA ST.ČEŠKO – KAMEN ING.

3. CIBALIA – ZAGREB

4. DINAMO – HAJDUK

5. RIJEKA – SLAVEN BELUPO

6. INTER-ZAPREŠIĆ – VARTEKS

8. kolo, 17.09.2005. - subota 16.30

1. OSIJEK – VARTEKS

2. SL. BELUPO – INTER-ZAPR.

3. HAJDUK – RIJEKA

4. ZAGREB – DINAMO

5. KAMEN INGRAD – CIBALIA

6. MEĐIMURJE – PULA ST.ČEŠKO

9. kolo, 24.09.2005. - subota 16.00

1. PULA STARO ČEŠKO – OSIJEK

2. CIBALIA – MEĐIMURJE

3. DINAMO – KAMEN INGRAD

4. RIJEKA – ZAGREB

5. INTER-ZAPREŠIĆ – HAJDUK

6. VARTEKS – SLAVEN BELUPO

10. kolo, 01.10.2005. - subota 16.00

1. OSIJEK – SLAVEN BELUPO

2. HAJDUK – VARTEKS

3. ZAGREB – INTER-ZAPREŠIĆ

4. KAMEN INGRAD – RIJEKA

5. MEĐIMURJE – DINAMO

6. PULA STARO ČEŠKO – CIBALIA

11. kolo, 15.10.2005. - subota 15.30

1. CIBALIA – OSIJEK

2. DINAMO – PULA STARO ČEŠKO

3. RIJEKA – MEĐIMURJE

4. INTER-ZAPR. – KAMEN ING.

5. VARTEKS – ZAGREB

6. SLAVEN BELUPO – HAJDUK

12. kolo, 22.10.2005. - subota 15.30

1. OSIJEK – HAJDUK

2. SLAVEN BELUPO – ZAGREB

3. VARTEKS – KAMEN INGRAD

4. INTER-ZAPREŠIĆ – MEĐIMURJE

5. RIJEKA – PULA STARO ČEŠKO

6. DINAMO – CIBALIA

13. kolo, 26.10.2005. – srijeda 15.00

1. DINAMO – OSIJEK

2. CIBALIA – RIJEKA

3. PULA ST.ČEŠKO – INTER-ZAPR.

4. MEĐIMURJE – VARTEKS

5. KAMEN INGRAD – SL .BELUPO

6. ZAGREB – HAJDUK

14. kolo, 29.10.2005. – subota 14.00

1. OSIJEK – ZAGREB

2. HAJDUK – KAMEN INGRAD

3. SL.BELUPO – MEĐIMURJE

4. VARTEKS – PULA STARO ČEŠKO

5. INTER-ZAPREŠIĆ – CIBALIA

6. RIJEKA – DINAMO

15. kolo, 05.11.2005. - subota 14.00

1. RIJEKA – OSIJEK

2. DINAMO – INTER-ZAPREŠIĆ

3. CIBALIA – VARTEKS

4. PULA ST.ČEŠKO – SL .BELUPO

5. MEĐIMURJE – HAJDUK

6. KAMEN INGRAD – ZAGREB

16. kolo, 19.11.2005. - subota 14.00

1. OSIJEK – KAMEN ING.

2. ZAGREB – MEĐIMURJE

3. HAJDUK – PULA STARO ČEŠKO

4. SL.BELUPO – CIBALIA

5. VARTEKS – DINAMO

6. INTER-ZAPREŠIĆ – RIJEKA

17. kolo, 26.11.2005. - subota 13.30

1. INTER-ZAPREŠIĆ – OSIJEK

2. RIJEKA – VARTEKS

3. DINAMO – SLAVEN BELUPO

4. CIBALIA – HAJDUK

5. PULA STARO ČEŠKO – ZAGREB

6. MEĐIMURJE – KAMEN INGRAD

18. kolo, 03.12.2005. - subota 13.30

1. OSIJEK – MEĐIMURJE

2. KAMEN ING. – PULA ST.ČEŠKO

3. ZAGREB – CIBALIA

4. HAJDUK – DINAMO

5. SLAVEN BELUPO – RIJEKA

6. VARTEKS – INTER-ZAPREŠIĆ

19. kolo, 18.02.2006. - subota 15.00

1. VARTEKS – OSIJEK

2. INTER-ZAPREŠIĆ – SL. BELUPO

3. RIJEKA – HAJDUK

4. DINAMO – ZAGREB

5. CIBALIA – KAMEN INGRAD

6. PULA ST.ČEŠKO – MEĐIMURJE

20. kolo, 25.02.2006. - subota 15.00

1. OSIJEK – PULA STARO ČEŠKO

2. MEĐIMURJE – CIBALIA

3. KAMEN INGRAD – DINAMO

4. ZAGREB – RIJEKA

5. HAJDUK – INTER-ZAPREŠIĆ

6. SLAVEN BELUPO – VARTEKS

21. kolo, 04.03.2006. - subota 15.00

1. SLAVEN BELUPO – OSIJEK

2. VARTEKS – HAJDUK

3. INTER-ZAPREŠIĆ – ZAGREB

4. RIJEKA – KAMEN INGRAD

5. DINAMO – MEĐIMURJE

6. CIBALIA – PULA STARO ČEŠKO

22. kolo, 11.03.2006. - subota 15.00

1. OSIJEK – CIBALIA

2. PULA STARO ČEŠKO – DINAMO

3. MEĐIMURJE – RIJEKA

4. KAMEN INGRAD – INTER-ZAPR.

5. ZAGREB – VARTEKS

6. HAJDUK – SLAVEN BELUPO

DRUGI DIO NATJECANJA

23. kolo, 18.03.2006. subota 15.00 sati

24. kolo, 25.03.2005. subota 15.00 sati

25. kolo, 01.04.2006. subota 15.00 sati

26. kolo, 08.04.2006. subota 16.00 sati

27. kolo, 15.04.2006. subota 16.00 sati

28. kolo, 22.04.2006. subota 16.30 sati

29. kolo, 29.04.2006. subota 16.30 sati

30. kolo, 06.05.2005. subota 17.00 sati

31. kolo, 10.05.2006. srijeda 17.00 sati

32. kolo, 13.05.2006. subota 17.00 sati.
stoyo13372010-05-10 16:30:05 +0000 #6
NK Osijek 2005/06:

Skender, Šušnjara, Vargić, Balatinac, Dedaj, Tokić, Verhas, Ostopanj, Babić, Milardović,Primorac, Nađ, Bubalo, Vratović, Smoje, Žaja, Dinjar, Ružak, Stranatić, D. Pejić, Perak, Mišić, D.Pajić, Barišić, F. Pejić, Vojnović, Raić-Sudar, Krešić Moravčić, Mikulić (Croatia Sesvete), Tomić (Cibalia), Rogić (Zadar), Chago, Pavičić (Metalac), Prijić (Rijeka), Mikulićić, Anđelić

juniors: Jarić, Jozipović, Rebić, Duvnjak,Milković;
Vjeko2010-05-10 18:16:20 +0000 #7
I will be attednign Dinamo - Cibalia in Vinkovci for their first match of the new season.

AJMO CIBALIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PrAvI HrVaT2010-05-10 19:01:25 +0000 #8
It looks like medimurje will be the first to experiance our tourture

Reply

Name:
Content:


Other posts in this category